| ella7emma a întrebat:

Buna,stie cineva cum imi pot accelera metabolismul? Ce alimente il accelereaza?
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Redbull.

| aXy99 a răspuns:

Nu il poti accelera, cel mai bine e sa faci miscare, sa arzi kcal sau sa mananci mai putin ori alimente slabe caloric.
Daca iti dezvolti masa musculara iti va creste si rata metabolica.

| Dana2103 a răspuns:

Proteinele in exces si carbohidratii scazuti drastic