| AndyMcFlurry a întrebat:

Ce se poate gati repede si usor fara a folosi aragazul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andreea14Bianca a răspuns:

Repede si usor. pai sunt multe. o sa iti dau cateva exemple

Daca ai cuptor cu microunde, ar fi si mai perfect.
Lasami un mesaj pe privat daca e buna si mancarea la microunde...Si o sa iti zic cateva retete acolo. Si eu am pus o intrebare asemanatoare. dar am gasit pana la urma intr-o carte de bucate, mancare fara a foosi aragazul sunt multe...
Lasam mesaj pe privat. daca e bine la cuptor cu microunde
Funda?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu e aragaz e ceramica, merge pe curent electric.

| darrio2007 a răspuns:

Pizza la microunde.

| leonardo a răspuns:

Salate de cruditati.
Poti pune si niste branza rasa... mmmmmmm...branza rasa happy

| Rayyy a răspuns:

Buna,
Ai putea sa prepari o salata simpla (sau de fructe).

| Deniisze a răspuns:

Salatele.

| Lorena_9308 a răspuns:

O salata

| victoriapapi a răspuns:

Pai, cuptor cu microunde ai? Acolo poti gati, aproape orice intr-un timp foarte scurt, cartofi in coaja cu peste si mujdei de usturoi cu smantana pe ele.

| alexandra_5561 a răspuns:

Limonada

| AndyMcFlurry explică:

Da am cuptor cu microunde multumesc tuturor. Deea ti-am trimis o solicitare de prietenie si astept rasunsul tau. Funda.