| petitdreamer a întrebat:

Ce sfaturi imi dati ca sa slabesc? Problema la mine sta in felul urmator : am 1, 80 m si 85 kg.Problema principala e ca am burta.Nu sunt mare in brate sau picioare sau ceva de genu.Am burta.Asta ma enerveaza la culme. Ce sfaturi imi dati ca sa scap de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| yami a răspuns:

Deci, asa am avut si eu, pe bune. pana am descoperit ce minuni face ceaiul verde chinezesc. te duci la farmacie, ceri exact asa, e in cutie patrata verde. pui o cana cu apa, lasi sa fiarba 4 min apoi bei. dimineata vei iesi la toaletatongue...am slabit 2 kg intr-o saptamana. acolo scrie ca poti slabi 3-4 kg intr-o saptamana. si te scapi si de balonare, ca eu si cu asta aveam mari pb. hai fa asta, si sa ma anunti dupa o luna, de rezultate. ps. ceaiul asta e si antiadipos si elimina apa ce nu mai tb din corp si te simti bine dupa ce-l consumihappy. chiar mi-as dori sa functioneze si la tine. baftaaaaaa!happy

4 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Abdomene big grin

| marioBARCELONA a răspuns:

Se pare ca nu prea ai tangenta cu sportul. Fara sport si control al alimentatiei nu prea sunt sanse sa rezolvi ceva.Incepe prin a nu mai manca dupa ora 18. 00
Succes

| rey a răspuns:

In niciun caz sa te infometezi.
Treci treptat pe o alimentatie sanatoasa, fara mancaruri fast-food, grasimi, zahar.
Dar fa abdomene in fiecare seara.
Good Luck.

| denyy a răspuns:

Eu am 1, 80 si 76kg nu am burta fac multa miscarehappyhappy