| Girly97 a întrebat:

Ce spital sau clinica medicala cunoasteti in Bucuresti unde pot sa fac o operatie de reducere a dioptriilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Incearca la spitalul Lahovari

| ElenaSt2011 a răspuns:

Salut. Am fost deja de doua ori la un seminar despre imbunatatirea vederii in mod natural, fara a recurge la operatie.

Daca vrei mai multe detalii, poti cauta pe internet Flavius Turcanu. El a fost intr-o situatie similara, purta ochelari, dar ii cresteau dioptriile.

A cautat multe informatii, s-a documentat si a scris o carte destul de groasa pe aceasta tema.

A facut si un soft care pus pe laptop/ destop, etc. ajuta sindromul de ochi uscat (sau ceva de genul).

Flavius Turcanu este de profesie inginer IT.

El face seminarii gratuite in toata tara. In Oradea vine de doua ori pe an (primavara si toamna). Despre alte orase nu stiu.

Iar la finalul seminarului, oricine poate cumpara cartea si softul. Sau le poate comanda prin e-mail.

IMPORTANT: Spunea ca facand operatie la ochi, corneea se subtiaza si NU se REFACE, ceea ce in timp poate cauza probleme.

El are reclame si pe Facebook - despre orele si zilele in care face prezentari gratuite.

Sau poate fi cautat pe internet - Flavus Turcanu si seminarul de imbunatatirea vederii in mod natural (sau ceva de genul).

Domnul acesta organizeaza si tabere pe aceasta tema - anul asta va fi in centrul tarii - pentru ca sa poata ajunge mai usor toti din tara. Trimite detalii despre workshop-urile sale prin e-mail.

MERITA incercata metoda lui - da rezultate in scurt timp.

O claritate mai buna a vederii poate fi observata chiar in timpul seminarului gratuit, dupa doar cateva exercitii.

Doar daca nu functioneaza, doar dupa aceea sa mergeti la operatie. Operatia ar trebui sa fie mereu ultima solutie, cand toate celelalte metode incercate au esuat.

Sper sa va fie de folos ce v-am scris.