| Silviu29 a întrebat:

Ce sport ar ajuta un copil sa se dezvolte frumos? Face inot deja de 1 an, are 4 ani, dar s-a dezvoltat ca si inainte de a face inot (e un pic sub grafic, dar asa a fost mereu). Altceva? Copilul e perfect sanatos, asta ca sa nu spuneti ca nu se dezvolta fiindca ar avea vreo problema.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

Sunt de acord cu înotul.
Și de ce insiști să se dezvolte? E un copil, are corpul crud, o să se dezvolte când trebuie și NU înainte de timp, sau când vrem noi.
Important este să fie sănătos, iute, mâncăcios.