| VrRos89 a întrebat:

Ce sport credeți că are beneficii mai bune? Bicicleta sau flotările?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Ce te împiedică să mergi și cu bicicleta și să faci și flotări? Ambele au beneficii, dar oarecum diferite.

Este ca și cum ai întreba "Ce credeți că are beneficii mai bune? Spălatul pe dinți sau spălatul pe mâini?"

| VrRos89 explică (pentru johnnny123):

Am făcut 3 săptămâni flotari, acum bicicleta, pe rand se fac toate.

| haileewatson a răspuns:

Ambele tipuri de activitati sunt la fel de importante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alergatul si inotul, dupa parerea mea.

| CatW0men a răspuns:

Orice tip de sport aduce beneficii.