| anonim_4396 a întrebat:

Ce spuneti de capsulele Vitamax[cele mari si rosi]? sunt bune daca vreau sa ma ingras? Imi reda pofta de mancare? Imi intaresc imunitatea? Fundabatting eyelashes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Sunt foarte bune, daca nu cele mai bune vitamine. O sa ai pofta de mancare de la ele si chiar o sa pui ceva kg pe tine dar trebuie luate pe termen lung.
Pentru intarirea imunitatii ar trebui sa iei si Imunogrip.Trei luni la rand cate 10 zile in fiecare luna, de preferat toamna si primavara.

| fabiola a răspuns:

I-a o pastila la 2 zile, sunt foarte puternice!

| RS4 a răspuns:

Sunt bune din cate stiu eu ca si vitamine, nu stiu daca fac si pofta de mancare! asta ti-o poti face si singura, trebuie doar vointa! bafta!

| aaaa12345 a răspuns:

Sie u ar trebui sa mai imi iau nu am putere sa imi duc ghiozdanul pana l ascalal am de mers 15 min

| Dkgray a răspuns:

Daca vrei sa-ti creasca apetitul(alimentar laughing ia vitamina B12(ciancobalamina). Dar de ce vrei sa te ingrasi?