| anonim_4396 a întrebat:

BUN, deci dupa cum stiti sunt foarte slaba(14 ani, 1. 73 m si 41 kg)am hotarat ca acum in vacanta de Paste de 2 saptamani sa ma ingras! vreau sa imi spuneti care medicamente sunt mai bune:am auzit foarte multe de peritol, cum ca ar ingrasa si ar da multa pofta de mancare! poate unii din voi ati incercat! centrum sau vitamax sau plus nu mai stiu cum a zis mama! va rog spuneti-mi care e mai bun!

3 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda medicamente deoarece nu prea sunt potrivite pentru ca ai o varsta mica ^^ ai puea incerca sa mananci mai mult mai cu pofta sa faci tocmai opusul slabitului (troll face)

| MeGustaaaaa a răspuns:

Nu lua medicamente. Daca chiar vre sa te ingrasi (presupun ca putin, nu sa ajungi obezalaughing), poti manca grasimi si prajeli. Da` baietilor le plac fetele zvelte. Funda?!happy

| MadutzaB a răspuns:

In primul rand eu cred ca nu ar trebui sa incerci cu medicamente. Daca tii neaparat ar fi bine sa iei ceva vitamine, in special un complex ce contine mai multe. Dar ar trebui sa iti schimbi putin meniul.incearca sa ai un meniu mai variat si sa mananci putin si des.Mult succes!