| Alexandru_8107 a întrebat:

Ce statiuni, credeti ca sunt indicate pentru boala Parkinson?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| anonim_5778 a răspuns:

Statiunea Moneasa deoarece se efectueza baie, curenti cu impulsuri Huffschmit care e indicata bolii parkinson.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pamanteanca

| ionupo a răspuns:

Ai mai jos un site cu informatii despre Parkinson.

http://www.topmedica.ro/blog/fata-nevazuta-a-bolii-parkinson/.

Poti pune intrebari chiar pe site iar medicul iti va raspunde in scurt timp. Succes :)