| Valentina22 a întrebat:

Ce stiti despre cupele menstruale? Le-a folosit cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

N-am auzit pana acum de asa ceva, crede-ma, am fost curioasa si am cautat pe net, uite aici:http://www.csid.ro/health/cupa-menstruala-tampon-sau-absorbant-4626988/, dar, sincer, pe mine ma lasa "rece". Nu sunt de acord.