| anonim_4396 a întrebat:

Ce sunt mucii? Cum se formeaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| rutanklan a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))))))) aahhahahahhahaha. Ai doua beri laughing.

| anonim_4396 explică (pentru rutanklan):

Mersi! la tanc a picat berea aia happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sunt mucii, da' stiu ca se formeaza datorita gravitatiei, ca stalactitele din pesteri.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Se usuca si atarnanesuferittii big grin

| QiCKaaTc a răspuns:

Search google...

| IoNuTz96 a răspuns:

In nas exista niste glande, asa cum sunt si glandele salivare ( care frobeaza saliva ) si acestea secreta un mucus cu ajutorul caruia ai nasul umed si poti respira pe nas, astfel nu ai putea si in al 2-lea rand mucusul opreste particulele de praf care intra in plamani ceea ce este foarte important iar de aici se formeaza acea mizerie numita "caca-mitza". Funda?

| IoNuTz96 a răspuns:

Aa am uitat sa precizez ca daca nu ai avea muci, nu ai putea mirosa tongue, de aceea si la caini e foarte important sa aiba nasul umed. tongue

| Uoana a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))mor