| Ureche_Alexandru_1990 a întrebat:

Ce te frustreaza cel mai mult la stilul de viata actual? stresul, concentrarea slaba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Faptul ca viata noastra e prinsa intr-un cerc vicios. ITi irosesti timpul in scoli ca mai apoi sa reusesti cu greu sa-ti iei un loc de munca care e platit vai si amar si-ti mananca zile intregi din viata care e si asa prea scurta urmand ca sa scapi din el abia pe la 65 cand nu mai ai cam nicio putere si nicio pofta sa te mai bucuri de viata.