| suntanonim a întrebat:

Ce tehnici stiti pentr-u marirea penisului? fara riscuri si efecte secundare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| Scarecrow a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url
Sper sa-ti fie de folos, concentraza`te asupra exercitiilor

| vasile911 a răspuns:

Eu folosesc in prezent NaturalXL. Urmez tratamentul de cca 2 luni si deja se observa o crestere usoara. Sper sa continuue:). Pentru cine vrea sa afle detalii despre produs poate intra pe http://naturalxl.ro/marire-a-penisului

| aureldel a răspuns:

Poti incerca un tratament cu niste suplimente pentru marirea penisului. Eu am facut un tratament cu un supliment pe care l-am luat de pe www.xtrasize.ro si asta m-a ajutat sa-mi imbunatatesc viata sexuala si sa-mi maresc penisul! Nu e vrajeala, chiar functioneaza!