| suntanonim a întrebat:

Ce modalitati naturale pentru cresterea penisului stiti (fara pastile, fara efecte secundare, fara mistouri)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GEORGE a răspuns:

Frate, da-ti ...stii tu ce, cica ajuta in rest nu stiu, dar multumeste-te cu ce aiwinking

| suntanonim explică (pentru GEORGE):

Ce sa imi dau? zi-mi prin mesaj privat

7 răspunsuri:
| catalin188 a răspuns:

Natural nu exista asa ceva ai ce ai

| Innovation a răspuns:

Pai sincera sa fiu nu cred ca exista modalitati naturale, doar artificiale.

| alexTT a răspuns:

Iti legi o greutate de ea si o lasi sa atarne timp de 2-3 ore pe zi. Dupa fiecare zi maresti greutatea. Procesul acesta de marire il poti utiliza pana ajunge la dimensiune dorita...de ex pana ajunge la genungchi, tibie, chiar si glezne.

Daca doresti o metoda mai rapida poti folosi o substanta alba pe care o gasesti in interiorul tulpinei unei plante numita laptele cucului sau alior, acea substanta extrasa din planta se aplica direct pe intreaga suprafata a penisului si poate produce o marire spontana dublandu-i marimea initiala.

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| vasile911 a răspuns:

Eu folosesc Natural XL.Am gasit produsul pe sit-ul http://naturalxl.ro/marire-a-penisului

| Cristian12016 a răspuns:

Natural nu cred ca exista, insa ceva sigur este crema Titan Gel citybreakguide.ro/titan-gel-forum-cu-pareri-prospect-si-pret/