| bogdanalbulescu1 a întrebat:

Ce trebuie sa mananc daca is vegetarian? ce mancaruri vegetariene stiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Seara bună!
Uite aici un site cu suficiente rețete
http://www.retetazilei.ro/Retete/Mancaruri-vegetariene/

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Daca te-ai hotarat sa fii vegetarian de ce nu ti-ai stabilit si un meniu specific?

| LilyOfTheValley a răspuns:

Sarmale de post, ardei umpluti fara carne(de post)... exista si crenvusti de soia, crochete, pateu vegetal. happy ai de unde alegewinking cauta pe net si gasesti un e-book cu retete pentru vegetarieni dar e in engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poți consuma orice, interzis carnea de oride fel și preparată sub orice formă.
Pa, pa.

| dodorica a răspuns:

Intra pe Gustos.ro si vei gasi ce-ti trebuie.