| BloodyHuman a întrebat:

Ce urmari pozitive are practicarea baschetului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Melody a răspuns:

Practicarea oricarui sport are urmari pozitive, fizice si psihice. Printre altele baschetul te ajuta sa te inalti.

5 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Vei slabi, vei fi mai sanatos, vei fi ales primul/prima la sport cand se aleg echipele la basket, vei fi mai popular(a)

| Paywa a răspuns:

Pai o sa ai o conditie fizica buna, si te ajuta sa te inalti.

| wPapy a răspuns:

Poi te inalti

| ionika231 a răspuns:

Cresti in inaltime (asta daca incepi timpuriu), cresterea imunitatii etc, la fel ca toate celelalte sporturi http://ro.english-attack.com/......abs/recent

| Cazaceanu_Tudor_1984 a răspuns:

Baschetul are multe avantajewinking Eu fac baschet de 3 ani si ceva si te ajuta sa iti imbunatatesti fizicul, psihicul, ambitia, atitudinea si de ce nu, poate o sa faci si cariera din asta daca iti place mult happy happy happy