| anonim_4396 a întrebat:

Ce urmari pozitive si negative credeti ca vor avea schimbarile de pe TPU? Religia, acordarea abuziva de stupiduri si utilizatorii seniori si jr?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Schimbări sperăm să fie în bine, ceea ce fac acum adminii sunt de bun augur pentru toți care au înțeles rolul acestui site!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stii ca m-ai jignit enorm, fetita. Ori iti las copilariile deoparte si termini cu maimutareala, papuselele ( ca nu sunt eu prea sigura ca ai sapte clase ca mai matura de o copila de clasa intai mie nu imi pari ), ori te raportez pentru a treia oara. Fii atenta : uita-te-n oglinda si vei avea ocazia sa vezi LIVE o fata de spart bidoane. Nu cred ca ti-e mai mare IQ-ul decat numarul de la papuci. Nu ma prea intereseaza ce ai tu in cap da las-o mai moale cu jignirile astea da? Ma doare fix in fund ca ma faci tu urata si nu-nteleg : te-ai trezit si tu acum ca ti s-a sculat parul de la subrat ca sunt eu nu stiu cum. Felicitarile mele si sa-mi zici si mie care esti tu de la Next top model.

| Deutza4747 a răspuns:

Eu cred ca o sa se ajunga ca toata majoritatea oamenilor sa-si bata joc de intrebarile noastre si o sa fie numai injuraturi si chestii urate Acum ca ti-am raspuns m-ai putea ajuta si pe mine la intrebarea pusa mai devremebig grin te rog...MULTUMESC!