| AvalohAlyn a întrebat:

Ce va da voua o stare de buna dispozitie sau de bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Imbratisarile, vizualizarea unor peisaje frumoase (fie live fie fotografii), sa vorbesc cu anumite persoane.

| Hammurabi a răspuns:

Îți dai seama că nu putem spune chiar orice aici pe site. laughing
Așa că o sa spun : o bere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

E o categorie speciala chiar si e dedicata pentru asa ceva laughing. Posibil sa faca pe el de ras daca citeste ce au scris aia acolo la misto laughing.

| Nemessys a răspuns:

O imbratisare.

| CleanHeart a răspuns:

Oamenii,muzica,natura happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programarea in Java. Trolat noobi pana le sar capacele. Gasesti tu ceva, eu cand fusei depresiv am gasit sursa si i-am tratat pe altii exact cum m-au tratat ei pe mine si a fost foarte fain laughing. (mai mult de o saptamana nu a durat depresia, nici nu stiu daca o fost)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cititul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exercitiile cardio, vodka, cateii, videoclipul cu alan si kepa de la mic check, ploaia, apelurile de la un anumit curier care vorbeste cu diminutive, cititul, teatru radiofonic, filmele, cumparaturile online, dulciurile pe care le mancam in copilarie, discutiile faine... la dracu', sunt multe chestii ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zmeu` Ninja` dar tie?

| leapșa a răspuns:

Plimbarile cu bicicleta.

| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a răspuns:

Cand am avut o zi proasta sau pur si simplu m-am simtit "posomorat" toata ziua folosesc reteta asta: ajung acasa de la liceu, deschid PC-ul, pun muzica din playlist-ul meu pentru ca sa ma relaxez, eventual fac "curat bec" in camera in timp ce ascult muzica respectiva, imi scot caietul de desen si incep sa desenez iar mai apoi ma simt ca "nou nascut" daca pot zice.

| AndreeAndreea08 a răspuns:

Eu ma simt bine atunci cand ies pe afara cu prietenii sau ascult muzica...

| Dodo05 a răspuns:

Sa fac ceva ce imi place... ceva relaxant, ascult muzica in special rap!