| maradona10 a întrebat:

Ce vitamine imi recomandati pentru. a ma ingrasa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Niciuna,o sa te ingrasi de la natura oricum si peste un an doi vei intreba cum poti slabi, sa fi fericit ca faci parte din persoanele subtirele si lasa ingrasatul ca nu vei avea nici putere mai multa nici nu vei arata mai bine

| drogh a răspuns:

Cred că înainte de a zice că vrei să te mai îngraşi, să te duci la oglindă să te uiţi mai atent la tine şi apoi să te hotărăşti dacă vrei sau nu. Dacă da, atunci încearcă să mănânci cât mai mult şi bine! Legume,fructe, zahăr, carne, ouă, lapte, tot ce-ţi pofteşte inima doar să nu faci abuz să-ţi fie rău. Nu te baza pe vitamine...Mai bine îngraşă-te sănătos.

| hecamefrommetalland a răspuns:

Daca vrei sa te ingrasi nu lua vitamine si minerale decat rar si te vei ingrasa cu siguranta(dar iti va fi afectat fizicul si psihicul, asa ca gandeste-te daca vrei asta!)

| SirOne a răspuns:

Daca vrei poti intrebare un medic dar eu iau vitamax