| anonim_4396 a întrebat:

Ceaiul cu ganoderma, ciuperca aia "minunata" ajuta la slabit? Este ceai chinezesc.Fundaa.Cine stie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Niciun ceai nu ajută la slăbit, sunt doar adjuvante!
O dietă alimentară săracă în calorii dar care să sigure buna funcționarea a organismului (nu trebuie să pui sănătatea în pericol) și multă mișcare fizică zilnică care să ardă caloriile.
Pa, pa.

| VladimirPutin a răspuns:

Niciun ceai nu ajută la slăbit
doar apa caldă din el ajută

| JustPaly a răspuns:

Da