| Cristian110194 a întrebat:

Cerealele Brumi, bile de ciocolata.ma rog...Intrebarea e. Ingrasa? ca mi-a luat mama... daca manac asa seara si dimineata cu iaurt sau lapte ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Foloseste cereale integrale, acestea contin fibre si nu ingrasa! Cele dulci si expandatele evita-le daca vrei sa tii o dieta sanatoasa!

| sy46 a răspuns:

In cantitate asa mica nu; ideea e sa mananci cat mai diversificat si in cantitati mici. Ingrasa in situatia in care mananci o punga intreaga odata.

| cornel a răspuns:

Daca mananci putin nu.

| dedesh a răspuns:

Nu, nu ingrasa.am mancat si eu si nu s-a intampla nimicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! au vreo 300-500 de calori dar eu dele mank si nu m-am ingrasat si manca de vreo 2 luni!

| andreea234 a răspuns:

Au in jur de 300-400 de calorii/100 de grame.
Asa au si fitness, dar Brumi au oloranti si chestii.
Oricum, eu una nu prea cred ca ingrasatongue