| RaphahellDamian09 a întrebat:

Certificat medical clasa I, obtinut la INMAS
pentru pilot comercial. Daca de ex am probleme cu dintii, mai am vreo sansa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| gogu220 a răspuns:

Cred că nu vrei să ţi manşa cu dinţii.
Nu are legătură dantura cu profesia, ca să nu mai zic că îi poţi trata.