| anonim_4396 a întrebat:

Ceva remedi pentru venele rosi de pe ochi ceva picaturi in afara de visine mersiwinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ar fi interesanta cauza acelor vinisoare rosii in ochisorii tai.
Sunt sensibili si nu te poti juca cu ei punand orice in ochisori, asa ca, un mic control de rutina nu strica. poate folosesti calculatorul in exces/poate nu te odihnesti cat trebuie.
O zi frumoasa sa aihappy

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Doctorul oftalmolog si-a dat cu parerea cu privire la motivele pentru care iti apar acele capilare pe ochi?

Adica gen oboseala, tensiune oculara marita, iritabilitate cristalin, alergeni, etc?