| gfdessjtyrd76 a întrebat:

Cine a facut inseminare artificiala.eu sunt in Italia acum si mai bucura enorm sa am cu cine vorbi despre asta.
.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| georgesur a răspuns:

...eu sunt adeptul inseminarii naturale.winking

1 răspuns:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Vezi ca intrebari despre inseminarea artificiala a pus kosty la adresa
http://www.tpu.ro/......-sant.html
Ideea mea era sa iei legatura direct cu ea sa mai povestiti, sa faceti schimb de experienta. Poti sa-i trimiti un mesaj privat. Au mai fost anonim mai multi cu intrebari despre acest procedeu, totusi kosty este singurul nume. Ca sa-l gasesti mergi pe Utilizatori si cauta numele lui -