| AvalohAlyn a întrebat:

Cine a folosit centura cu vibrații Gym Form Dual Shaper? A dat rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Nu ar fi mai util sa incerci sport! Bazin, de exemplu. Efortul fizic este excelent. Se produc endorfine si omul nu se mai arunca in fata metroului, asa, ca de sarbatori.
Glumesc, dar din pacate e adevarat. Nu mai imbogatiti toti idiotii care cred ca ne pot prostii cu o reclama bine facuta.
Hai cu miscare. Sanatate!
Cta despre centura minune probabil 300 de lei si la felul cum prezinta ei problema tu nu faci niciun efort si slabesti ca un nauc! Sa fim seriosi. Pe bune? Unde ai vazut tu oameni sanatosi care folosesc centuri minune si stau in fata calculatorului sau televizorului si se minuneaza cat de frumoasa e viata?
Parerea mea...

| GrecuMariaaa a răspuns:

Nu am folosit, dar aveam un aparat asemanator, Relax & Tone. Nu a dat nici un rezultat.
Ca sa slabesti trebuie sa faci sport. Eu fac cam in fiecare zi 10 min si e de ajuns. Gandeste te la sport ca la spalatul pe dinti. Oricat de lene iti este pana la urma tot tragi de tine si te speli ca sa nu faci carii. Oricat de lene iti este trebuie sa faci sport sa nu faci celulita.
Fata asta m-a ajutat sa slabesc 5 kg.winking
https://youtu.be/HrpW5PliIdU