| M.T a întrebat:

Buna as dori sa cumpar si eu o centura de slabit. ce mi-ati recomanda? ati folosit asa ceva a dat rezultate? vreau mai multe raspunsuri si pareri sad

Răspuns Câştigător
| oana_8373 a răspuns:

Am avut eu, dar sincer sa-ti spun nu da rezultatesadacum depinde ce fel de centura doresti uh.eu iti sugerez sa nu incerci cu centuri.mananca regulat, sanatos si moderat, fa sport macar 1 ora regulat si vei slabiwinking:*

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ti-as recomanta centura de slabit Slim Toner http://www.artsport.ro/......p10012562. Bafta!;)

| eu.;] a răspuns:

Nu are legatura cu inima sau cu sanatatea.
dar nu e buna de nimic!
pastilele dau rezultate.doar ca iti pot afecta sanatatea! insa centura nu.crede-ma ca nu te ajuta la nimic

| pau2009 a răspuns:

Nu am folosit, nu stiu daca da rezultate dar crede-ma ca nu-i buna pentru inima, o sa ai probleme si nu ai vrea