| alina_5456 a întrebat:

Cine a folosit crema antivergeturi de la Avon, am inteles ca are efect.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bursache a răspuns:

Foloseste creme care sunt 100% naturale. Iti recomand cu incredere ALOE BODY TONING KIT, http://forever-aloe-vera.eu/produs/488 Ganditiva ce calitate poate aiba un produs al carui pret este 15 lei? De la producator un produs pleaca cu un pret de 30%-40% iar restul sunt tot lantul de intermediari adica :importator, distribuitor national, engrosist, magazin si foarte multa reclama, astfel incat pretul final ajunge la consumator cu un procent de 100% sau chiar mai mult.Si atunci ne intrebam unii dintre noi, ce calitate poate sa aiba un astfel de produs?

| yanis a răspuns:

Foloseste cu incredere NIVEA (good-bye cellulite). este super buna.lasa-te de produse ieftine caci ieftina te vei numi(ma scuzi ca sunt dura).