| lilboutique a întrebat:

A folosit cineva crema antivergeturi de la Avon? Am auzit multe pareri despre ea cum ca ar fi buna. Sau cea de la Gerovital Plant. Eu am 16 ani si ma gandesc totusi ca as putea scapa de ele, fiind pielea tanara si vergeturile aparute de curandsad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Eu am scapat de vergeturile aparute in sarcina la 30 ani cu ajutorul acestei creme http://aloeveraforever.ro/produse/ingrijirea-pielii/forever-alpha-e-factor. Nu stiu ce efect au altele, dar asta stiu ca a functionat si la alte persoane, daca tu zici ca sunt aparute curand si inca sunt rozalii atunci vor disparea. Acuma trebuie actionat pentru ca daca devin albe sidefii atunci nu mai poti face nimic cu ele. Iti recomand si putin sport pentru tonifierea pielii. Pentru mai multe detalii ma poti contacta pe id dpocaznoi@yahoo.com

| diane_7882 a răspuns:

Eu sunt de parere ca esti cam tanara sa incepi sa folosesti crema antivergeturi, dar daca ar fi sa folosesti cred ca cea de la Gerovital ar fi mai buna decat cea de la avon. Totusi cred ca ar trebui sa te consulti cu un medic inainte de a o folosi. happy