| Cineva00Cineva a întrebat:

Cine a folosit crema sebo-regleratoare si purificatoare de la gerovital plant? Ce parere aveti despre ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonim0096 a răspuns:

Eu am folosit aceasta crema dar pentru o perioada scurta(cam 3 saptamani)pentru ca nu se vedea niciun rezultat, imi facea fata rosie si tot aveam cosuri cu sebum pe fata, asta pana sa incerc isotrexin ti-l recomand! Mi l-a recomandat medicul dermatolog, iar rezultatele au fost vizibile foarte repede!