| anonim_4396 a întrebat:

Cine e din Deva si imi poate spune unde as putea gasi un cabinet al unui nutritionist bun[vreau adresa]... evident sa fie din Deva, am tot cautat pe google dar nimicsad

Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| tiriboxi a răspuns:

Buna Pixie Rixie daca vrei sa afli care in este cel mai bun nutritionist din lume care poate face ceva pentru problema ta si se deplaseaza la tine acasa daca vrei sa afli cum contact tiriboxi@gmail.com sau tel 0765948501