Întrebare recomandată | loggertiffman a întrebat:

.sunt din Deva si vreau sa ma duc la nutritionist...stiti vreun medic nutritionist? adica eu stiu ca exista acolo pe langa biserica de langa mall un cabinet unde scrie Consultatii Gratuite! AJUTOR mai multe informatii va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Eu sunt din Călan.
La spitalul judeţean din Deva este nutriţionist din câte ştiu eu.
Uite un număr de telefon de la spital 0254/214616.
Suni şi întrebi şi vezi.
Te pup!