| anonim_4396 a întrebat:

Cine este de prin Botosani si stie un dentist bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

Primaverii 6
e moldovean si lucra super bine
fata in fata cu libraria loyal

| LittleandLiars a răspuns:

Buna, Panzar Maria are cabinet particular pe langa centrul vechi.

Este foarte buna.
Sper ca te-am ajutat.

Si sa-mi spui si mie cum a fost pls.
Daca te duci.
Succes!

| CookieTsang a răspuns:

Mama mea mi-a tot vorbit de un anume doctor Perju...Are cabinet langa Mallul care e in constructie

| AnAsTaSiUcA a răspuns (pentru CookieTsang):

Da, e pe starda Imparat Traian, dar din cate stiu eu se ocupa doar de aparate dentare, nu si de lucrari.