| Buresbista123 a întrebat:

Cine este doctor? vreau sa vorbesc cu un doctor? exista asa ceva pe TPU?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Există medic de familie, mergi la el!
Pa, pa.

| GabiiHaș a răspuns:

Tu esti propriul tau doctor.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mai sunt şi medici pe TPU - îţi vor răspunde dacă vor dori şi în funcţie de problema pe care o ai...

Cel mai indicat ar fi să precizezi care este problema!

Atunci vei obţine ajutor mai repede şi mai uşor.

Sau, mergi la medicul de familie...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca ai o problema mergi mai bine la medicul de familie.
Sau, uite poti vorbi cu dansa,
http://www.tpu.ro/utilizator/wgem
Din cate stiu, este medic.
Sau ea, http://www.tpu.ro/utilizator/mdbo
E fost cadru medical, e foarte buna.
Te pup!

| Sweety27 a răspuns:

Un doctor serios si priceput nu cred ca sta la ora asta pe TPU. Insa poti gasi persoane care iti pot da sfaturi sau pareri cat mai apropiate de adevar.

mesaj TPU:
Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.