| anonim_4396 a întrebat:

Cine face lucrari dentare la domiciliu in petrosani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Amorezatul a răspuns:

Stomatologia se practica doar in cabinetele special ameajate in acest scop!

| CataC a răspuns:

Buna
E mult mai indicat si mai igienic sa se faca la cabinet, daca pacientul este transportabil. In plus, la domiciliu nu se pot face cine stie ce lucrari stomatologice, echipamentul nefiind transportabil in intregime.