| ellene a întrebat:

Cine imi poate recomanda un medic orl bun, de renume, in Iasi? multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ellene explică:

Pentru o operatie de deviatie de sept

| muresanul a răspuns:

Pentru ce anume?

| Oikonomopoulou_Daniela_1986 a răspuns:

Recomand pe Dr.Bobeica Madalina. Efectueaza si operatii de acest gen. Elytis Hospital Iasi