| stefaniaaaaa12344 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un medic estetician bun din Iași? As dori sa imi maresc buzele. Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Da-te cu mecla de tastatura de 3 ori. Daca in 10 minute nu sunt suficient de mari, repeta operatia.

| stefaniaaaaa12344 explică (pentru GabiDumitrescu):

Daca atat te duce mintea. Asa ce va ace sa comentati pe langa subiect. Nu vrei sa ajuti, mai bine taci!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru stefaniaaaaa12344):

Te-am ajutat, draga. Doar tirfele isi umfla buzele. Si o spune asta cineva cu standarde morale foarte laxe.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru stefaniaaaaa12344):

Vai mie, te rog sa ma scuzi, am omis ceva. Tirfele SAU proastele. Tu ce esti?

| lpavel a răspuns:

Tu esti sanatoasa la cap? cum poti sa te uratesti asa? chiar nu te respecti deloc? Crezi ca vei fi mai frumoasa? Din contra! Vei semana cu iapa lui Bula! laughing

| stefaniaaaaa12344 explică (pentru lpavel):

Doar pentru ca unele de la tv exagereaza nu inseamna ca asta vreau. Daca nu ai un raspuns pertinend, mai bine taci. Nu ti am cerut tie parerea. Respecta te tu si taci