| xiuxiu a întrebat:

Cine imi spune daca cafeaua 3 in 1 dauneaza grav sanatatii? eu consum aproape zilnic dar ceva ma face sa cred ca nu este atat de sanatoasa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Spitz10 a răspuns:

Cafeaua 3 in1 este nesanatoasa.Capucino Nessul si astea sunt nesanatoase.Cea sanatoasa ese Iacobs,Elite, Brazilia, Lavazza etc.Aceste tipuri de cafele sunt foarte sanatoase. Terog funda.

| xiuxiu explică (pentru Spitz10):

Imi spuneti si mie sa dau funda, as la toate persoanele care au fost dragute cu mine si mi-au rs la intrebari, dar cum sa dau funda nu stiu?! help

3 răspunsuri:
| Leloluch a răspuns:

Da din pacate nu este prea sanatoasa, si nu din cauza cofeinei ea are niste aditivi de descompunere rapida care iti intra in organism incerca o cafea normla acesta nu dauneza deloc ci ajuta.

| AnduAlex a răspuns:

Funda o dai usor la raspunul meu este o funda gri si te duci cu mouseul pe ea si se face portocalie si apes si cam atat FUNDAlaughing?