| mcrenma a întrebat:

Cine imi spune si mie niste remedii pentru slabire?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

Uita-te ce am scris pentru denysa si poate te ajuta, pe mine ma ajutat mult.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Foloseste tinctura de fructe de soc.

| ariana_5123 a răspuns:

Buna.Consuma f multe lichide, nu manca seara dupa ora 18 si fa sport. E cea mai buna fara medicamente de slabit care pe langa faptul ca nu te ajuta mai iti strica si stomacul.Incerca asa si ai sa vezi rezultate. Pa pa

| Kidu a răspuns:

Apa muuuulta, sport in fiecare zi, mergi pe jos un kilometru daca te plictisesti, nu manca paine alba, prajeli cat mai putine; mananca de multe ori si cate un pic.
Nu slabesti daca te infometezi!
Kilogramele le-ai pus pe tine in timp, deci n-ai cum sa slabesti intr'o saptamana.Multa rabdare si mai ales vointa!
Bafta si o seara placutahappy

| thegreatgatsby a răspuns:

Sportul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cereale special ca mic dejun si cina.paine NEAGRA doar la pranz.