| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta?

Cat costa un consult la ginecolog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gabriela a răspuns:

Difera de la cabinet la cabinet, de la oras la oras... oricum in jur de 50-70!

4 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Daca iei bilet de trimitere de la medicul de famileie nu costa nimic si unde am dat telefon, ( clinica " AIS " din Bucuresti - trebuie programre ) poate ca nu peste tot este la fel; eu cred ca se intra si fara sa ai programare de platesti la alte clinici,-( fiecare clinica cu regulamentul ei ) Cu bine, Lucien.

| Vizitiul a răspuns:

Relativ 500. 000 lei vechi, daca te duci la un cabinet privat, s-ar putea ca pretul sa creasca, dar nu foarte mult.

| babyyou a răspuns:

50 de lei fara bilet cu bilet 5 lei

| MMadalina a răspuns:

Nu prea mult maxim 90leiwinking