| eko a întrebat:

Cine stie ce alimente contin corizoni(legume, fructe, mancaruri)
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| flori_8244 a răspuns:

EU STIU DE PLANTA YUCCA. SE GASESC COMPRIMATE LA PLAFAR.TREBUIE SA ALEGI O FIRMA PRODUCATOARE BUNA SI SA NU IEI IN EXCES.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua.Cred ca as putea sa va dau un raspuns la aceasta intrebare.Mancarurile contin cortizoni.

| eko explică:

CORTIZONI (pardon)