| Madalina68 a întrebat:

Cine stie de cate ori pe saptamana se foloseste acea masca din apa si bicarbonat de sodiu pentru ten?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| beatrice9849 a răspuns:

O data pe saptamana deoarece usuca tenul!

| Nicoll3 a răspuns:

Depinde ce fel de ten ai. Daca e mai sensibil, e indicat sa folosesti masca doar o data pe saptamana happy.