| jacklyne a întrebat:

Cine stie sa faca cont de hi5 ma ajutati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Fundiツ a răspuns:

Buna stiu eu lasa-mi id tau pe privat cu numele asta al tau si iti expllic eu totul pe mess in schimbul unei funditzeee >big grin

| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Îţi poţi face chiar tu un cont! Tot ce trebuie să faci este să completezi spaţiile de aici: http://hi5.com/friend/displayHomePage.do (secţiunea "Înscrie-te pe hi5"). Dacă nu te descurci, îmi poţi lăsa un mesaj privat şi te contactez, te ajut să-ţi faci cont şi apoi te îndrum spre a-ţi schimba parola (pe care, de altfel, nu ar trebui să o ştie nimeni).
Numai bine!
Pumpkin Pie

| anamaria22 a răspuns:

Stiu eu!
http://hi5.com/
Prenume: scrii prenumele tau
Nume:scrii numele tau
E-mail: scrii id-ul tau
Parola:scrii parola pentru cont
Sex: bifezi barbas sau femeie
data nsterii: scriu ziua in care te-ai nascut luna si anul(dar la an trebuie sa pui cel putin 18 ani)
Apoi dai inregistrare
iti apare
Se poate ca unele dintre persoanele pe care le cunoşti să fi intrat deja pe hi5. Cautarea in agenda de adrese de e-mail este cel mai rapid si eficient mod de a-ti gasi prietenii pe hi5
Adresa de e-mail: Parolă email:
dai in jos unde scrie Treci peste aceasta etapa
iti apare Încarcă o fotografie în profil pentru a permite prietenilor să te găsească pe hi5
dai Browse... si alezi o poza
apoi dai Încărcare fotografie
apoi da-i continuare
apoi dai in jos unde scrie Mergi la pagina de pornire