| anonim_4396 a întrebat:

Cit costa un test PapaNicolau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intre 30 si 100 de lei, in functie de clinica.

Laur
| Laur a răspuns:

Indiferent de pret, cand alegi clinica unde vrei sa-l faci intereseaza-te cine il interpreteaza pentru ca e cel mai important. Mai mult de 100 de lei n-ar trebui sa fie nicaieri.

| mariazet45 a răspuns:

Ar trebui sa fie gratuit, eu am dat 50 de lei pentru ca am fost pe la sfarsitu luni, daca mergeam la inceputu lunii mai aveau gratuitati la analize desi laboratoru e particular au contract cu casa de asigurari

| lora_9285 a răspuns:

Tarifele difera de la o clinica la alta.Eu stiu ca este in jur de 45- 50 de lei.

| daniela_1443 a răspuns:

Eu am dat 60 lei.in functie de cabinet si de oras.

| Rosalie_9695 a răspuns:

Costa intre 20 si 50 de lei noi big grin

| larisamihaela a răspuns:

Buna am 18 ani si n-am fost niciodata la un consult ginecologic.este grav?