| ptvoi a întrebat:

Cite tipuri de doctorii sunt... mersi.(ex chirurg, dermatolog etc)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ti-am dat eu e valabil in Romania. Ce ti-a dat eliana nu e valabil in totalitate aici.

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Uite cate specializari am gasit eu numai la o universitate de medicina!
" Alergologie, Balneoclimatologie si Recuperare medicala, Boli Infectioase, Cardiologie, Dermatovenerologie, Endocrinologie si Boli diabetice, Expertiza Medicala si Recuperare, Medicina Interna, Medicina Ocupationala, Neurologie, Neuropsihiatrie Pediatrica, Psihiatrie, Oncologie, Pneumologie, Reumatologie, Terapie Intensiva, Chirurgie Generala, Chirurgie Cardiovasculara, Chirurgie Plastica, Chirurgie Pediatrica si Ortopedica, Obstetrica si Ginecologie, Oftalmologie, ENT, Ortopedie si Traumatologie, Urologie, Pediatrie, Patologie, Epidemiologie, Igiena alimentara, Laborator Clinic, Medicina Legala, Medicina Sportiva, Microbiologie, Radiologie, Sanatate Publica, Chirurgie BMF, Ortodontie si Parodontologie, Farmacie, Geriatrie si Medicina Nucleara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.rezidentiat.info/15112009/locuri_posturi_short_15112009.pdf
uite aici, in stanga ai toate specialitatile.