| Bianca777 a întrebat:

Stiu ca suna ciudat, dar nu stiti niste exercitii de slabit pentru gat?laughing. Adica, mi se pare ca am gâtul... gros. Asa e de cand eram mai mica.
Ce as putea face?
Funda!
Fără hate va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Claxon987 a răspuns:

Imi e cam greu sa mi imaginez cum vine asta dar cred ca solutia e sa slabesti cu totul. Si nu exercitiile ajuta la slabit ci dieta.

| Bianca777 explică (pentru Claxon987):

Nu sunt nemulțumită de corp, dar nu stiu, gâtul asa mi-a fost mereu

| Claxon987 a răspuns (pentru Bianca777):

Atunci inseamna ca e genetic si asa e corpul tau construit. Fiecare avem ceva de care nu suntem tocmai mandri. Pana gasesti exercitii poate iti schimbi stilul vestimentar, porti o esarfa cand se poate, pulovare pe gat