| IonGeorgica a întrebat:

Credeti ca daca la varsta de 12 ani mi-am rupt mana,mai detaliat humerusul, iar acum mana dreapta o pot indoii numai 90 de grade, ma mai pot inscrie in Armata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Robert-Nick_Revnic_1996 a răspuns:

Trebuie să mergi la medic să vezi ce spune.Din punctul meu de vedere, nu prea, deoarece la Armată trebuie să-ți iasă toate analizele medicale perfect.În orice caz, trebuie să faci un control.