| chiftelutacrocanta a întrebat:

Credeti ca fumatorii vad lumea altfel decat nefumatorii? Fumatul contribuie cu ceva la viziunea si gandirea asupra lumii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu cred ca vad lumea altfel, dar cred ca au alte trasaturi de caracter, decat cei care nu o fac.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu are nici o treabă una cu alta.

| T0T a răspuns:

În niciun caz.

| st3amgam3r a răspuns:

Sunt fumator incepand de la varsta de 16 ani si nu m-am gandit niciodata la asa ceva. Fumatul exista doar pentru a-ti distruge sanatatea