| DarkShina5566 a întrebat:

Credeti ca pufuletii aceia moi,de la STAR sunt buni /sanatosi/ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| protos87 a răspuns:

Tot ce înseamnă glutamat = cancerigen. Keep that in mind.

2 răspunsuri:
| pinguta a răspuns:

Daca ii mananci in loc de o masa obisnuita, normal ca nu e bine. Mie imi plac super mult si mereu ii rontai la un film sau cand stau la calculator. Si nu, nu ingrasa! CHiar sunt mai buni decat alte rontaieli de pe piata happy

| Adellia a răspuns:

Sunt buni...nu sunt prea sanatosi.so da.ingrasa.dar daca manani o punga nu e cazul sa te sperii.te ingrasa doar daca mananci in exces.la fel si cu sanatatea.winkingpoti sa mananci de pofta