| lavinia_6608 a întrebat:

Crema anticelulitica buna daca imi poate recomanda cineva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessandra a răspuns:

Cremele anticelulita nu fac decat sa amelioreze problema(daca o fac si pe asta), nu sa o indeparteze. Celulita trebuie combatuta din interior, cu o alimentatie corecta; eu am folosit f multe variante (Vichy, Elmiplant, etc)dar nici una nu mi s-a parut atat de grozava cum promite reclama, asa ca am renuntat la visul de a scapa de celulita cu o simpla crema.Solutia se afla in alta parte.

5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, parerea mea ca cea de la NIVEA este cea mai buna, nu stiu ce zic altii de asta? Sincer la mine si-a facut efectul, se vede diferenta.

cristian
| cristian a răspuns:

Orice crema este buna daca faci si un masaj cu infrarosii care ajuta crema sa patrunda mult mai bine.

| jolie_3446 a răspuns:

Lipogel anticelulitic. Este destul de mare si te tine mult. Poti sa te impachetezi cu folie alimentara daca poti suporta pentru ca la cald orice crema actioneaza mai bine.

| Lory_2572 a răspuns:

Eu iti recomand Garnier Body Tonic, e un tub galben, te dai dupa dus masand si simti vreo 15 min. cum arde... e clar ca actioneaza.La mine a dat roade.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cryogel de la Collistar