| rrrbeto95 a întrebat:

Ati folosit vreo crema anticelulitica? A dat rezultate?

5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Cele mai bune sunt cele pe baza de cafeina.
cremele anticelulitice nu dau insa rezultate foarte mari.

| auroraa a răspuns:

am folosit si nu cred ca voi mai folosi si nici nu recomand, intelegi ca nu poate sa aiba efect prin piele, oricum celulita trebuie sa se duca undeva, cred ca cheltui banii aiurea. femeile care o utilizeaza doar se gindesc ca ajuta, dar vad rezultate numai a cele care o combina cu dieta si exercitii sportive, am vorbit cu un dietolog si el a spus ca singura metoda sa slabesti este sa nu maninci dupa 6 seara (daca te culci devreme) inteleg ca nu slabesti deodata in locurile de care ai nevoie dar nici cremele anticelulitice nu au efect... sper ca te-am ajutat!

| simiiii a răspuns:

Bunakiss! Eu am folosit gel anticelulitic Perfect Body Anti-Cellulite & Slimming de la Oriflame :X e super bun... sau si foile accelea de ser anticelulita cu efect intensiv Perfect Body Dimple Defence tot de la Oriflame happy:* ti el recomand:*

| catty443 a răspuns:

Da,am folosit eu.adica ma rog, foloseam.eu una nu iti recomand,deoarece,dupa cateva zile(o foloseam zilnic,seara) piciorul(sus) mi s-a facut urat,parca nu mai aveam fund laughing
de atunci nu prea mai am incredere in nicio crede anticelulitica, antivergeturi sau mai stiu eu ce. cel mai bine e sa mancam sanatos, sa facem sport si tot asa happy

| AdelaSchiman a răspuns:

Buna! Eu mi-am cumparat niste fiole cu ser anticelulitic cu care ma masam seara inainte de culcare. La mine chiar a functionat, insa a trebuit sa astept 3 saptamani sa vad rezultatele. Ca si pret sunt destul de scumpe, insa le-am luat de la sora cumnatei mele cu un pret redus happy (sunt de la oriflame). Succes Daca esti din Bucuresti iti pot da nr cumnatei mele. adela.schiman@yahoo.com